Chystáte o víkendu malý přátelský večírek a nemůžete se rozhodnout, co zvolit za zábavu? Inspiraci můžete najít i na: . Co ale určitě stojí za zvážení jsou nejrůznější deskové hry. Ano, je to trochu zpátečnické, ale věřte tomu, že v době technologií a všeho toho internetu to Vaši hosti naopak velmi ocení a náramně se všichni pobavíte. Mezi takové ty nejznámější hry patří určitě Aktivity, ve kterých je hned několik her. Všemi nejvíce oblíbená a zároveň nejvíce nenáviděná hra je pantomima.
ovladač her
Buďte si jistí, že pokud zvolíte tuto hru, tak budete mít hodně dlouho na co vzpomínat. Pokud si potrpíte na nějaké hry, u kterých se alespoň trochu hýbete, pak zvolte Twister. Hra spočívá v tom, že pokládáte své končetiny na různě barevná políčka, která si zvolíte v kolotoči. Výsledkem je pak neuvěřitelná motanice lidských rukou a nohou a věřte nebo ne, sranda je to veliká, a to i pro dospělé. Trochu klidnější hrou je například deskovka Dostihy a sázka nebo Monopoly. Obě hry jsou někdy opravdu na dlouho a trvá to někdy i několik hodin, než někdo konečně zvítězí… Pokud ale nemáte večer kam spěchat, pak je to pro Vás to pravé.
pakl karet
Samozřejmě nemusíte volit jako zábavu jen deskové hry. Zábava se dá udělat téměř z čehokoliv. Můžete si vytvořit malý taneční parket anebo si udělat karaoke party, což může být někdy opravdu nezapomenutelný večírek. Hlavní vždy je, abyste volili takovou zábavu, na kterou máte dostatečný prostor a neohrozíte tak svou domácí výbavu. Taky pamatujte, že Vy pořádáte večírek pro své přátele. Je tedy vhodné, volit druh zábavy takový, který se zavděčí naprosté většině. Jedině tak si večer užijí opravdu všichni a budou se příště opět těšit na to, až zase uspořádáte nějakou tu akci v pátek večer u Vás doma. Samozřejmostí už je dobré jídlo a pití, které zábavě také dodají na gradaci.