Máte ve svém hledáčku nebankovní hypotéku, protože jste zjistili, že právě ona je tím pravým řešením vaší finanční situace? Přemýšlíte, jak se dostat k penězům snadným a rychlým způsobem? Hledáte řešení bez zbytečných komplikací? Ano, právě ve všech těchto situacích, jako i v mnohých dalších vám právě hypotéka u nebankovních společností přijde vhod. Prostě proto, že vám vyjde vstříc. Čeká vás individuální přístup a řešení na míru vašim potřebám, jaké v žádné bance nenajdete. Nebankovní společnosti nehledají rozdíly, ale naopak společné styčné plochy, na kterých je možné stavět. Zkrátka vám ušijí na míru přesně takovou půjčku, jakou zrovna nejvíce potřebujete.

měna

Tedy za podmínky, že se za svůj nebankovní úvěr zaručíte vhodnou nemovitostí a prokážete, že máte dostatečné příjmy na jeho splácení.
Ale nebojte se, není to jako v bance a opakování situace, kdy vás banka odmítla, protože jí váš příjem připadá malý, tady nehrozí. Můžete mít libovolné příjmy, ale musíte mít zároveň i rozumné výdaje, aby vám každý měsíc zůstalo dost volných peněz na splácení. Jistě uznáte, že pouze úvěr, který vám skutečně pomůže, za to stojí – a nikdo vás nechce dostat do finančních potíží, třeba ještě větších, než máte nyní.

peněženka

Druhá věc je záruka v podobě vhodné nemovitosti. Co to vlastně znamená? Konkrétně jde o to, že se za svůj úvěr musíte zaručit nemovitým majetkem, který bude svou hodnotou nejméně o třicet procent přesahovat výši vašeho úvěru. Je tedy vcelku jedno, co to bude, důležitá je jen aktuální odhadní cena takového majetku. Klidně tedy můžete zvolit svou rodinnou vilu, stejně jako garáž. Vhodnou volbou může být i pozemek anebo hypotéka na družstevní byt. A rozumným řešením může být dokonce i ručení s pomocí spoluručitele. V situaci, kdy žádný nemovitý majetek nemáte, může být pro vás právě tato forma ručení naprosto ideálním řešením.