Každý má v životě nějaké trable a každého něco trápí. Často se to týká intimního života, a zvlášť pro muže jsou jakékoli dysfunkce těžkou věcí, které se dotýkají především psychického stavu. Pokud jste se sám setkal s něčím takovým, nemusíte ihned věšet hlavu, protože řešení nemusí být vůbec složité. Rozhodně to neznamená, že byste okamžitě musel navštívit nějakého odborníka. Existují podpůrné přípravky, díky kterým se všechno může zlepšit dříve, než lusknete prstem. Každý asi zná Viagru, která je velmi známým přípravkem na zmiňované potíže. Tu byste ovšem opravdu musel konzultovat s lékařem, a proto jsou k dispozici obdobné přípravky se stejnou účinnou látkou.

podpůrné tabletky

Praktické žvýkací tablety

Například kamagra 100 je náhradou Viagry. Je zde obsažena látka Viagra-Síldenafil a také je trochu upravená – má různé příchutě. Je ovšem nutné dobře číst příbalovou informaci a dodržovat doporučené dávky. Počáteční doporučená dávka je půlka tabletky před samotným sexuálním aktem, a až pokud nebude taková dávka dostačující, můžete navýšit na celou tabletku. A jak to vlastně funguje? Účinek se projeví při dostatečné stimulaci a trvá 4-5 hodin. Čtěte také dobře, pro koho není tento přípravek vhodný – například pro lidi, kteří prodělali infarkt či mají problémy se srdcem, mají problémy s tlakem či pravidelně užíváte nějaké léky, pak je vhodné užívání přípravku konzultovat s lékařem.

Pokud by chtěl užívat tabletky muž vyššího věku, začínat by měl opravdu doporučenou dávkou, a tedy 50mg za den.

Stejně jako téměř u všech tabletek se mohou projevit také vedlejší účinky, jako například bolesti hlavy, zarudnutí obličeje, ucpaný nos a další. V případě přetrvávajících problémů je opět vhodné kontaktovat lékaře.

sexuální stimulace

Užijte si smyslnou noc jako nikdy předtím

Vzpomínáte na dobu, kdy jste byli o něco mladší a všechno mělo úplně jiný náboj? Každý milostný akt byl dlouhý, vždy jste zabodovali a užili jste si opravdu naplno? To, že máte pár let navíc a dostavily se nějaké obtíže týkající se erekce či sexuální výdrže je naprosto přirozené. Žádné tělo nemládne a časem se projeví jisté dysfunkce. Často se jedná jen o psychický blok či stav, a celá situace se dá vyřešit velmi jednoduše. Vyzkoušejte tabletky s účinnou látkou, které mohou leccos změnit a pozvednou Vám sebevědomí natolik, že se budete cítit jako za mladých let!