Jedná se o komfortní bydlení, které je kompletně vybavené vnitřním vybavením, lze ho vytápět plynem či elektřinou, nebo si také můžete vybrat variantu vytápění krbem. Dále jsou mobilní domy napojené na všechny sítě. Hlavní předností mobilního domku je to, že je to varianta rychlého bydlení, tudíž můžete bydlet okamžitě.

Jediný co potřebujete mít, je vlastní pozemek pro umístění domku. Jak samotný název říká, tento typ bydlení nabízí přemístění z místa na místo a to kdykoliv budete chtít. Vždycky ale platí to, že je důležité mít pro umístění pozemek. Výhodou je ale to, že není potřeba mít základovou desku a ani stavební povolení, jak je tomu u běžného rodinného domu. Před samotnou koupí mobilního domu je lepší nejdříve si nechat posoudit pozemek a zjistit předem, zda si opravdu na svém pozemku můžete nechat umístit mobilní domek. Jedná se o nejlepší řešení pro každého, kdo chce bydlet ihned a ještě k tomu se nechce zadlužit hypotékou. Po umístění jdou mobilní domy celoroční ihned obývat, tudíž se můžete ihned nastěhovat.

bydlení pro žabky

Nejlepší bydlení

Mnoho zájemců nejvíce láká možnost modernizace. Nejčastější úpravou bývá zateplení domu, tím se totiž sníží náklady na vytápění a jedná se o alternativní trvalé bydlení, které celoroční mobilní domy umožňují, tudíž jsou vhodný i pro bydlení v zimě.

malý karavan

Kdo se zajímá o tento druh bydlení

Největšími zájemci jsou lidé, kteří řeší situaci ohledně bydlení. Jedná se o nejlepší bydlení pro jednotlivce, mladé páry, rodiny s dětmi. Je to i dobré řešení pro starší lidi, kteří chtějí vlastní bydlení na svém pozemku a nechtějí se zadlužit. Výhodou tohoto bydlení je to, že získáte veškeré vybavení a nábytek, který je nutný pro pohodlný a lepší život. Pro spoustu lidí je výhodná mobilita, protože mobilní dům můžou přemisťovat z místa na místo. Tudíž nabízejí možnost se přestěhovat za prací, nebo pokud získáte lepší lokalitu pro bydlení.