Dnešní randění je úplně jiné, než co bývalo dříve. Dříve se psali milostné dopisy klasicky na papír, tužkou, posílali se poštou, známky se olizovaly a následně lepily. …a ten pocit, když z okna vyhlížíte pošťačku, jestli vám nese nějaké psaní, to zažil snad každý. Neskutečná radost a vzrušení, co bude uvnitř obálky. Ano, mělo to svoje kouzlo mít dopis fyzicky v ruce, uchovat si jej do krabice na památku.
pár v lásce.jpg
Nyní je doba jiná, tužku do ruky vezme málokdo, aby tím vyjádřil své pocity atd. … V současné době se píší zprávy a vzkazy na Instagramu, Messengru, Facebooku, Twitteru, Whatsappu …. Těch aplikací a forem, jak si psát je nyní více. Ano, jednu obrovskou výhodu to má, a to tu, že je naše psaní doručeno obratem. Nemusíme čekat několik dnů, na jejich doručení. Ale abychom se vrátili zpět k tématu, a tím je rande a jak oslnit.
V současné době díky online světu také mnoho lidí využívá například internetové seznamky, které určitě jsou fajn pro ty typy lidí, co mají problém navázat kontakt fyzicky. Lidi se nejvíce trochu poznají, a když zjistí, že mají něco společného, že se mají o čem bavit, tak proč se nepoznat víc. Někdy z toho může vzniknout vztah, jindy pevné přátelství, třeba i na celý život. Pokud tedy dojde na první schůzku a rande, tak zde přinášíme drobné postřehy, které jsme schopni sami ovlivnit a mohou nám tak pomoci udělat dobrý dojem. Co jsou základní předpoklady pro první rande,
Hygiena a vzhled
Vůní potu ještě nikdo nikoho nezaujal, takže tomu se rozhodně zkuste vyvarovat. Použijte deodorant případně vůni, ale zase to nepřehánějte, všeho s mírou. Ani zápach z úst není zrovna moc lichotivý, takže zkuste předem používat například ústní vodu, žvýkačku nebo bonbon.
Rozhovor
Nemějte připravená témata předem, nechte vše na síle okamžiku. Pokud naleznete společná témata, tak jedině dobře. Pokud ne, pravděpodobně to nebude to ono, co asi hledáte. Hlavně nebuďte nervózní, nervozita je někdy hrozný kazisvět.
Oblečení
Oblečení volte rozhodně čistě, nikterak moc vyzývavé. Takové, aby vám v něm bylo pohodlně. Zvolte například nějaký váš oblíbený model. Čistota je totiž základem všeho.