Koupili jste si nový byt, nebo dům a teď Vás čeká nemilé stěhování? Pokud ano, máte se na co připravovat, protože stěhování patří mezi nejhorší činnosti vůbec. Díky nekonečnému balení, převážení věcí, vyklízení sklepů a dalších činností, je tato práce dokonce nemožná své pomocí a jen těžko se dá zvládnout za jeden den, při jedné osobě. Pokud se však chcete stěhování vyhnout, tak se obraťte na profesionály v oboru. Firma stěhování bytů Praha, se postará o kompletní stěhování i bez Vaší přítomnosti.

Stěhování (11)

Firma má dlouholeté zkušenosti v oboru a krom klasického stěhování se zabývá také montáží a demontáží nábytku. Mimo to se zabývá stěhováním těžkých břemen, vyklízení nemovitostí a dalšími činnostmi. Jejich prioritou je rychlost, spolehlivost a dochvilnost. Mimo to pracuje firma 7 dní v týdnu a to i ve svátkách a o víkendu. Firma dále nabízí nezávaznou prohlídku technikem, která je u velkých firem podmínkou. Ke každému stěhování přistupuje firma individuálně a zaměstnanci jsou profesionálně proškolení v oboru stěhování. Díky proškolení nedochází k poškození věcí a, i kdyby se nedej bože něco poškodilo, tak se nemusíte bát, protože firma je pojištěná do výše 3 milionů.

Stěhování (12)

Na webových stránkách se můžete podívat na přehledný ceník služeb a to včetně obalového materiálu, který budete zaručeně potřebovat. V kolonce reference se můžete podívat na zákazníky, které služby využily a nechali, zde komentář. Po přečtení si tak můžete udělat pěkný obrázek o tom, jak daná firma funguje a jak jsou zákazníci spokojení. Firma dále nabízí také slevy pro seniory, neziskové a humanitní organizace, ale také pro školské a vzdělávací instituty.

Pokud tedy hledáte kvalitní firmu, která se postará o stěhování za Vás, je tato firma to pravé. Zaručeně budete se službami spokojeni a stěhování bude od teď jedna radost.