Knížkové obaly na mobilní telefony patří k nejoblíbenějším. Nejsou sice vodotěsné, ale základní ochranu přístroje poskytují. Z hlediska jejich vzhledu však nemají konkurenci.

Co je zajímavého na flipových obalech

Knížková (flipová) pouzdra získávají na oblibě již mnoho let, prakticky od prvního dne, kdy s nimi přišli první tvůrci na trh. Spojují v sobě estetiku a praktičnost v jeden harmonický celek, jsou dílensky zpracované na špičkové úrovni, ačkoli tomu zrovna neodpovídá jejich nízká cena.

dívka s mobilem

Příjemně potěší materiál pouzdraobal na mobil Huawei Módní mobil ve tvaru knížky je zhotoven z eko-kůže. Je to moderní nástupce koženky, i když se koženka stále využívá např. na čalounické výrobky. Rozdíl mezi koženkou a eko-kůží spočívá především v prodyšnosti, trvanlivosti a pevnosti, kdyby byly obaly zhotovené z koženky, zdaleka by nebyly schopné řadu let zvládat každodenní nápor nošení v zavazadlech, ohýbání mezi prsty, vkládání do kapes a tašek atp.

mobil v ruce

Diář či knížka zlepšuje náladu – ti z vás, co ještě pamatují papírové diáře, anebo je dokonce stále používají, si možná neuvědomují, že mají pozitivní vliv na psychiku. Tento jev souvisí s generacemi našich předků, kteří považovali knihy za svátost, za cenný dar z nebes, byl to tehdy zdroj informací, které byly dostupné vždy při ruce. Obracení listů papírové knihy, která je uzavřena v pevných deskách, zároveň uklidňuje a navozuje pocit klidu a pohody. Pohled na mobil ve flipovém obalu vytváří v podvědomí podobné pocity.

Dejte vyniknout barvám – kdo se vyhýbá barvám a uzavírá se v šedé a černé, si zbytečně sám krade energii z vlastní aury. Totéž se týká pohledu na mobil, který máme v průběhu dne na očích až několik hodin. Vsaďte raději na svou oblíbenou barvu, kterou jste preferovali třeba v dětství či jindy v minulosti, uvidíte, že vám oživí den, ačkoli se to nebude zdát pro vás podstatné. Barevných flipových pouzder je na trhu dostatek a je z čeho vybírat.