Snad každý z nás už někdy sledoval nějaký ten film online. Spoustě z nás se něco takového může jevit jako neškodná zábava, při které odklikáme pouze tunu reklam a poté už si jen můžeme vychutnávat skvělý zážitek z námi vybraného filmu.

Když se nad tím člověk zamyslí, tak dojde k tomu, že nelegální kopírování filmu zde vždycky bylo, je a možná i bude. Forma se ale postupem času přeci jen nějakým způsobem mění. Poslední dobou je ale nejoblíbenější sledování filmů online. Existuje nespočetně mnoho portálů, kde se na filmy můžeme podívat. Některé z nich ale nejsou tak úplně bezchybné, jak se může na první pohled zdát.
starý projektor

I tyto portály musejí ale nějakým způsobem přežívat. Většina z nich tedy profiluje díky reklamám. Bohužel se ale může jednat o reklamy, které jsou mládeži nepřístupné a jsou naprosto nevhodné. Může se také stát, že se vám z ničeho nic objeví blikající bannery, které obsahují falešné varování, které se týkají toho, že je vás počítač nebo telefon napaden virem. Pokud budete na něco takového reagovat, může se stát, že se ocitnete někde, kde vlastně vůbec být nechcete.

Měli byste si tedy zapamatovat, že pokud se rozhodnete kouknout na nějaký film online, nikdy neklikejte na žádnou reklamu, protože taková reklama dokáže s vašim počítačem udělat slušnou neplechu.
pražená kukuřice v kelímkách

Možná byste ani nevěřili tomu, kolik lidí se nachytá na známou reklamu, že jste 1 000 000 návštěvník a můžete získat nějakou pěknou výhru.

Ti z nás, kteří jsou v těchto věcech zkušení, ví, jak co běží a leží. Horší tomu už je ale u dětí nebo seniorů, kteří chodí na svůj počítač jen proto, aby zkontrolovali ranní zprávy nebo si zahráli Horolezce.
očíslované vstupenky

Jestliže nechcete mít problémy s počítačem nebo jeho bezpečností, raději takové portály vůbec neotevírejte. Ušetříte si tím spoustu starostí. V dnešní době totiž existuje spoustu jiných možností, jak sledovat filmy online bezpečněji. Sice za malý poplatek, ale rozhodně bezpečně.