Váš bazén potřebuje dokonalou péči, aby bazénová voda byla kvalitně ošetřena, a Vy jste si mohli užívat se svými dětmi vodních radovánek. Je důležité už při prvním napouštění vody do bazénu zjistit, jestli jsou v pořádku hodnoty PH a okamžitě je vyrovnat, ať už jsou vyšší nebo nižší. Hodnoty PH jsou velmi důležitým faktorem, který ovlivňuje funkci dalších přípravků. Dále je samozřejmě důležitá pravidelná chlorace bazénové vody.

plavec

Už po dlouhá léta se využívá ke stabilizaci a dezinfekci bazénové vody chlor. Bohužel v dnešní době stále více lidí trpí nejrůznějšími alergiemi, kožními problémy a celkově nesnášenlivostí chloru, ať už na jeho pach či na jiné vlastnosti. Pro takové lidi je koupání v bazénu, ve kterém je voda ošetřena chlorem, prakticky nemožné. A právě proto pro tyto případy máme připravenou řadu bezchlorových přípravků na bázi aktivního kyslíku.

Kyslíkové tablety jsou dokonalým řešením pro všechny, kteří trpí alergií či nesnášenlivostí chloru. Tento přípravek je přímo skvělým pro všechny plavce s citlivější pokožkou. Kyslíkové tablety dokonale stabilizují a dezinfikují bazénovou vodu jako chlor, ale bez chemického zápachu a či jiných změn vlastností bazénové vody.

víkendový bazén

Kyslíkové tablety najdete v naší rozmanité nabídce bazénové chemie ve velikosti mini i maxi a to v různě velkých baleních. Kromě toho jsme pro Vás připravili i granulát a samozřejmě i aktivátor, který ještě zrychluje a zvyšuje účinnost tohoto přípravku. Všechny bezchlorové přípravky se používají stejně jako chlorové. Tablety vložíte do plováku či dávkovače tablet, tak jako chlorové tablety a necháte je samovolně rozpouštět a uvolňovat účinné látky.
Ať už tedy k ošetření bazénové vody používáte běžné chlorové přípravky či bezchlorové, nesmíte zapomínat na pravidelnou kontrolu bazénové vody za pomocí testeru a hlavně na to, že všechny přípravky je nutné dodávat v pravidelných intervalech, http://webhouse.cz/kurz-harmonie/intervaly.htm aby byla bazénová voda neustále dokonale ošetřena.