Pracujete raději ve večerních hodinách, v noci nebo brzy k ránu, tedy víceméně v době, kdy je největší klid? Má to něco do sebe, některým lidem vyhovuje právě ona atmosféra, velmi zvláštní, dýchá jakýmsi tajemnem a už jen tím, že většina lidí spí a nevyzařuje žádné myšlenky. Možná se vám také může zdát, že právě spící lidé ve městech, kde je velká hustota zalidnění, nepůsobí svými negativními myšlenkami na své okolí chaoticky a nevyvolávají stres.

krabice na stěhování

A právě stres je největším nepřítelem stěhování a mnozí z vás si třeba uvědomí, že by vám vyhovovalo přestěhovat celý byt v této denní době. Pokud jsou k tomu nakloněni stěhováci, a jsou ochotni se vám přizpůsobit, je to určitá výhra. Ostatně, mnozí z nich si také dobře uvědomují, že jim půjde lépe práce od ruky, a že si za svou práci také zaslouží náležité volno a odpočinek.

Stěhovací firma může večer nebo brzy ráno demontovat nábytek, pomáhat s balením některých věcí a vše nakládat na vozidlo přistavené před domem. Stěhovací vůz nebude také terčem pohledu zvědavců, a čím méně lidí se motá kolem, tím lépe. Výhodné je to i s ohledem na vaše sousedy nebo další spolubydlící, s nimiž zrovna nevycházíte v dobrém, nebudete jim na očích a možná, že ani nepostřehnou, kdy jste se vlastně přestěhovali.

noční pohled na Karlův most v Praze

Noční, večerní či ranní akce může narazit na jeden problém, stěhování v Praze 1 totiž bude pravděpodobně vyžadovat zvláštní povolení pro parkování stěhovacího vozu. To budete muset zajistit na příslušném odboru dopravy s dlouhým časovým předstihem, pravděpodobně na to budete potřebovat celých třicet kalendářních dnů, taková je totiž oficiální úřední lhůta pro vyřízení žádosti. Pokud toto zvládnete, pak už se se spolehlivou stěhovací firmou můžete těšit na poklidný průběh celé akce, pouze nezapomínejte na dostatek tekutin a na vydatnou svačinu.