Jsou lidé, kteří si mohou dovolit krátit čas prakticky čímkoliv, co je baví. Mají prostředky i možnosti a je jenom na nich, jak je využijí. A jsou tu i jejich přesné opaky, tedy lidé, kterým osud není příznivě nakloněn a jejichž možnosti jsou tím pádem výrazně omezené. Ale všichni tito lidé bez rozdílu mají jedno společné. A sice to, že si mohou zpříjemňovat život i sexem. Ten je totiž dostupný všem lidem bez výjimky. A všem může dělat stejně dobře.

Dá se tedy říci, že je sex ideálním potěšením pro všechny. Protože je spravedlivě rozdělen mezi nás všechny, kdo sdílíme tuto planetu. Totiž mohlo by se zdát, že je sex takto férový.

pár v posteli

Jenže ono to tak ve skutečnosti vlastně není. Ne všem je dopřáno užívat si ho stejně. Vždy jsou na tom totiž někteří lidé lépe, zatímco jiní hůře. A to z vůle matičky přírody.

Dá se například říci, že jsou na tom relativně nejlépe ze všech mužů ti ve středním věku. A to proto, že obvykle mají nejen zkušenosti, ale i partnerky a zázemí. Takže se mají sexu kde a s kým oddávat. A zároveň mají to štěstí, že jim jejich erekce obvykle ještě docela dobře slouží.

Zatímco mladí kluci sice mohou mít erekce i lepší, jenže obvykle se doposud na sexuální přítelkyni nezmohli a pokud žijí u rodičů nebo dejme tomu na koleji či jiné ubytovně, nemají ani dost soukromí.

pár v posteli

A nejhůř jsou na tom zřejmě muži starší, unavení, stresovaní nebo ne až tak docela zdraví. Protože ti se už nemohou moc spoléhat ani na své erekce, které už nebývají jako zamlada. A když nejsou erekce, není ani naděje na dokonalý sex. Ale naštěstí na tom ani ti nejstarší a nejnemohoucnější nejsou zase až tak tragicky. Ti si totiž mohou pomáhat přípravky na podporu erekcí. A například u přípravku jako Cialis cena ani dostupnost nejsou pro takové muže problémem.

Takže jsou na tom někteří muži líp a někteří hůř. Ale všichni mohou mít aspoň někdy sex. A dělat si jím dobře.