Světoznámá značka, která umožnila nespočtu automobilů, stavebním strojům či třeba výrobním zařízením, fungovat. Právěoleje jsou zanedbávaným, přitom tak důležitým prvkem každého stroje, kde se něco hýbe či kde se něco vůči sobě tře. Pokud vás zajímá, proč jsou oleje Total tak oblíbené, pak byste pro odpověď museli jít daleko do minulosti. Právě tehdy se začala psát historie značky Total, díky čemuž je možné dneska nakupovat tato mimořádně kvalitní, přitom stále cenově dostupná maziva. Máte-li zájem využít nějaký z produktů těchto zajímavých maziv, pak neváhejte a přesvědčte se, že neuděláte chybu.

ropa

Jak zvládnout výběr na jedničku?

Určitě vás zajímá, co je základem pro úspěšný výběr olejů či maziv obecně. Nejlepší možnou volbou bude mazací optimalizace, díky které zjistíte, co vaše stroje potřebují. Divili byste se, ale ve světě strojírenství existuje poměrně velké množství různých typů mazání, ke kterým jsou vždy potřebné zcela jiné mazací prvky. Z této zákonitosti vyplývá i bohatý sortiment, který vám značka Total nabízí.

Co naleznete v sortimentu značky Total?

  • Motorové oleje
  • Průmyslová maziva
  • Plastická maziva
  • Kluzné laky
  • A mnoho dalšího…

oleje

Tribologie, jak se jmenuje věda zabývající se třením a jeho eliminací, je poměrně složitá záležitost. Není proto zcela jednoduché pochopit celou podstatu mazání a potřeby rozličných produktů, které vám umožní využívat vaše zařízení opravdu na sto procent, a to bez jakýchkoliv omezení či problémů. Není však dobré zapomínat na to, že kromě výběru vhodných produktů je nutné provádět i pravidelné revize, kontroly a údržbu, aby bylo možné zajistit spokojenost ve všech ohledech. Jak tedy můžete vidět, není to jenom o tom, abyste vybrali správně, následně provedli jednu aplikaci a tím celá záležitost mazání, skončila. Nicméně, vždy jsou k dispozici odborníci, kteří vám poradí, jak si s celým mazáním poradit, pokud možná nejlépe.