Ženy, které přenechávají veškerou iniciativu v sexu na svém partnerovi a předpokládají, že je to svůdník a dobyvatel, a že předčí i gladiátory v zápasnické aréně, mohou být velice trpce zklamané. Dokonce i ten nejsilnější kulturista může být velmi něžný a citlivý a vykolejí jej každá drobnost, která je v sexualitě potřebným kořením. Sex, má-li za něco stát, je totiž souhra obou milenců, kteří se navzájem doplňují, oba jsou aktivní a oba také potřebám toho druhého naslouchají. Nenechávejte tedy vše na mužích, drahé přítelkyně, ale věnujte se jim tak, jako kdybyste byly profesionální lazebnice, masérky a zdravotní sestry v jednom těle.

dívka s růžemi

Přirozenost je cestou k otevřenosti – a tímto způsobem se vám bude dařit naplnit jakýkoli vztah. Kdo si na nic a na nikoho nehraje a je přirozený, kdo otevřeně hovoří o svých tužbách, je pro toho druhého lépe čitelný, a i on si uvědomí, že se může otevřít, protože tu nehrozí žádné nebezpečí. Líbí se vám, když vám muž při orálním sexu dráždí pupík nebo třísla? Řekněte mu to! A vy muži, sníte o tom, že si namísto parfému konečně přivoníte k vlhké vagíně? Anebo máte rádi olizování lehce zpocených dívčích chodidel? Nestyďte se, je to stejně přirozené, jako ženská ejakulace a dráždění ženského pupíku.

žena v posteli

Sex bez erekce – sexuální radovánky u otevřených partnerů mívají velkou hloubku, a o to větší zklamání přichází ve chvíli, kdy se na vás partnerka již nemůže dočkat, ale vy se vracíte z práce vystresovaný a na sex nemáte náladu. Stres je totiž brzdou sexu a nepomůže vám pak ani Kamagra ihned či jiná generika Viagry, musíte se snažit stresu se vyhnout a změnit kvůli tomu i některé životní situace a zvyklosti. Mohou vám v tom být nápomocné i bylinky, s nimiž se proti stresu lépe bojuje, například Kotvičník zemní nebo peruánský Ženšen. Udržují potřebnou hladinu testosteronu a blokují tvorbu stresových hormonů.