Octavia je jedním z velmi oblíbených automobilů u nás, přičemž my se podíváme na druhou generaci. Není k ní problém dokoupit tažné zařízení s kompletní montáží.

Octavie druhé generace

Ojetiny dobře slouží

Škoda Octavia u nás opravdu slaví úspěch, což platí o všech generacích, ale my se nyní podíváme na druhou, kterou už seženeme pouze v bazaru a s nějakým tím nájezdem, takže se pojďme kouknout na to, jestli se takový nákup vyplatí. Zájem o tento vůz hovoří jasně, ale taky si musíme dávat dobrý pozor na jeho technický stav, protože výjimkou nebývají stočené a jinak ošizené vozy. Hodně o voze také řekne údržba, protože ta má na životnost obrovský vliv.

logo škoda

Samozřejmě záleží i na motorizaci, kdy se časem zejména u prvních motorů přišlo na nějaké problémy, takže je dobré si o dané motorizaci něco zjistit a vybrat spolehlivý a pro Vaše používání ideální typ. Do těchto aut se montoval automat DSG, který funguje díky mokré spojce hezky, takže pokud máte pohodlí, tak to není špatná volba. Jen si u takového auta dávejte pozor na stočené kilometry a technický stav, protože nájezd bývá mnohdy úctyhodný.

Tahání nákladu za autem

Často se nám může stát, že potřebujete odvést nějaký rozměrný základ, který se do auta nevleze. Varianta kombi toho sice pojme hodně, ale stále je prostor omezený, takže větší skříň a jiný náklad do vozu prostě nenarveme. Ještě nám můžou pomoci střešní nosiče, kdy musíme převáženou věc pevně upevnit a taky dbát na maximální hmotnost střechy, jenž není nijak velká. A proto se stále nejvýhodnější variantou jeví zaháknout za auto přívěsný vozík, kam dáte stovky kil a bez problémů vše převezete i naložíte.

octavia kufr

K tomu je nutné mít dobré a pevné tažné zařízení Octavia 2 Amsa, na které se vždy můžete naprosto spolehnout. V nabídce nalezneme okolo devíti různých provedení, protože každý má jiné požadavky na tento produkt, kdy na třeba na nosič kol je lepší pevné, ale zase na přívěsný vozík odnímatelné tažné zařízení. Produkt obsahuje kompletní set pro montáž, kterou si můžete nechat udělat specializovaným servisem.