Postavit dům není jen tak
Před samotným zahájením stavby je potřeba sehnat pozemek, zajistit financování a hlavně stavební povolení, protože pokud budete stavět bez něj, vystavujete se riziku udělení nemalé pokuty. Pokud si nechcete znepřátelit úřad, je dobré počkat na vyřízení stavebního povolení. My vám můžeme postavit celý dům od základové desky až po střechu, a navíc vám stavební povolení můžeme pomoct získat.

stavba domu

Stačí si vybrat projekt
Pokud máte pozemek a finance, můžete si vybrat z naší nabídky předem připravených projektů. Nabízíme vám přízemní bungalovy, u kterých najdete moderní vzhled i technologie. Samozřejmostí je dodržování termínů, vaše kontrola na stavbě, použití materiálů ve standardní kvalitě a možnost si vybrat buď dřevostavby
https://www.enerdomy.cz/drevostavby-technologie nebo zděné domy. Záleží vám na tom, abyste se mohli nastěhovat co nejdříve? Pak si vyberte dřevostavbu, která je postavená rychleji než zděný dům.

Protože stavíme moderní domy, najdete v každém z nich

  1. Tepelné čerpadlo
  2. Solární panely

Podle současné platné legislativy musí mít novostavby co nejnižší energetický štítek, což my díky moderním technologiím splňujeme na 100 %. Díky našim domům ušetříte nemalé náklady za vytápění a budete soběstačnější co se týče elektřiny. Můžete tak mít nejen dům, ale i technologie, díky kterým vás nevyvede z míry ani výpadek proudu či drahý plyn na topení.

rodina u domu

Každý dům dodáváme ve standardním provedení, a co u každého najdete si můžete prohlédnout v popisu každého domu. Na našem webu najdete i dispozice abyste měli představu o tom, který dům by vašim potřebám vyhovoval nejvíce. Rozhodněte se co nejdříve, protože bereme jen omezené množství zakázek, abychom byli schopni dostát svým závazkům a domy dodat klientům včas. Prohlédněte si naše reference, a přesvědčte se o kvalitě naší práce. Máme svoje dodavatele i řemeslníky a dbáme na dodržení smlouvy.