Pokud jste doteď vstávaly ráno o hodinu dříve jen proto, abyste měly dostatek času na to, vypravit se z domu krásně a precisně nalíčené, je čas si konečně opět déle pospat! Staňte se i vy přebornicí ve světě rychlého líčení a udělejte si ráno make-up, který bude svěží a bude slušet každé z vás.
nanášení tvářenky.jpg


MAKE-UP pleť zatíží, ale VODA probere!


Není vhodné, abyste po probuzení opláchly obličej vodou a okamžitě na něho nanesly těžký make-up bez toho, abyste ji předtím nerozzářili. Existuje řada kosmetických přípravků ve spreji, které jsou na bázi vody a séra pro rozjasnění pleti a sjednocení jejího tónu. Uvidíte, že rozdíl je nesrovnatelný.


PUDR a TVÁŘENKA někdy udělají větší slávu


Každá žena to zná! Make-up se vám po delší době na tváři rozteče a vy musíte bojovat s tím, abyste zachránila – co se dá. Pudr, alespoň ten kompaktní a transparentní, bude na vaší tváři vypadat přirozeně a vy vitálně. Zakryje drobné nedostatky a neudělá vám na obličeji masku.

Dobré je nezapomínat na tvářenku, která vám na lícních kostech udělá barvu i po namáhavé a náročné noci.
nalíčené oči.jpg


OBOČÍ je základ úspěchu!


Skutečnost je taková, že nepotřebujete žádnou kvalitní řasenku ani minuty času na to, abyste vašim řasám dodaly objem. Základem je mít upravené a nalíčené obočí. Nejlepším a nejrychlejším způsobem, jak toho dosáhnout je za pomoci řasenky, které odstín už je pouze na vás. Líčení očí bude pak snadnější a bohatě vám postačí, pokud bude nenápadné a decentní – tedy pár tahů černou řasenkou a je hotovo!
Proč není dobré zakrývat všechny pupínky hrubou vrstvou make-upu a korektoru?Odpověď je jednoduchá! Pamatujte, že vaše nedokonalosti nikdy neschováte tak, jak byste si přála. Na denním světle budou vždy vidět a za pomocí nesprávného líčení budou vypadat ještě hrůzostrašněji – i když si myslíte, že to už není možné. Každá z vás má možná nějaké nesrovnalosti pleti, ale není nad to ukázat, že se jich nebojíte a i přes to se nalíčíte tak, aby vám to slušelo. Jemně, kvalitně a přitom krásně.