Milé ženy, přiznejme si, že pro krásu jsme ochotné hodně obětovat. Nemyslím jen peníze, ale mnohdy i bolest či dočasné nepohodlí, injekce, operace atd. Mnoho žen navštěvuje kosmetičku a v rámci všech procedur si nechávají tvarovat obočí, což neznamená nic jiného než mírně bolestné vytrhávání obočí. Problém ovšem nastává, pokud naše obočí není zrovna husté nebo pokud nám téměř neroste. Máme pro vás řešení! Tinktura na podporu růstu obočí. Když máme husté obočí, tak se problém vyřeší jednoduše, vytrháním, ale pokud nám obočí neroste, tak domalování tužkou vypadá nepřirozeně a je pochopitelné, že bychom byli radši, kdyby nám obočí zhoustlo.

obočí

Hustému obočí můžeme také dopomoct naším jídelníčkem. Jsou potraviny jako ořechy, ryby nebo avokádo, které růst obočí i řas podpoří, i skořice má příznivý vliv na růst. Ale sérum, které přímo budete vtírat do obočí nebo nanášet řasenkou na řasy bude mít větší efekt a tinktura z olejů se dostane přímo k místu vašeho problému.

obočí

Příroda nám nedala všem stejně, protože by na světě byla nuda, kdybychom všichni vypadali stejně, ale jak to tak bývá, tak málokdo je spokojený s tím, co mu narostlo nebo nenarostlo. Malý chce být větší, větší zase menší, žena s malými prsy chce mít větší a ta s velkými by se jich nejraději zbavila. Kudrnaté holky chtějí mít rovné vlasy a ty s rovnými vlasy si dělají trvalo. Krátkovlásky si nechávají nadvázat dlouhé vlasy. Jsme ochotni utrácet peníze, abychom vypadali podle svých představ, které jsou občas značně zmatené, neboť jak jinak si vysvětlit, že někdo na světě touží mít největší prsa, největší zadek, nebo chtějí vypadat jako Barbie či komiksová postava, nebo dokonce jako mimozemšťan.

Zvažujte, než uděláte zásah do svého těla a změníte, co vám příroda nadělila nebo nenadělila. To se ale netýká vašeho obočí a řas. Tam bude změna bezbolestná a přínosná.