Mléko odpradávna patří mezi oblíbené potraviny. Podporuje zdravý vývoj kostí a chutná zkrátka skvěle. Mnozí lidé se však potýkají s nesnášenlivostí laktózy, a proto si sklenku mléka zkrátka dopřát nemohou. Právě proto se čím dál více obracejí na mléka rostlinná. Mezi ně patří právě i kokosové mléko, které si svou výraznou chutí získalo přízeň spousty lidí. Stejně jako většina rostlinných mlék i kokosové je považováno za báječnou alternativu, pokud máte alergii na laktózu nebo jste například vegan. Kromě výrazné chuti a nezaměnitelnému aroma nabízí mléko z kokosu také řadu výborných vlastností, které mají velice příznivý vliv na zdraví člověka. Obsahují totiž spoustu vitamínů a minerálů, společně se stopovými prvky jako je vápník, draslík, železo, měď, fosfor a mangan. Tím pádem, stejně tak jako mléko kravské příznivě podporuje vývoj kostí. Dále je užitečným http://www.hustopece.cz/prijemne-spojili-s-uzitecnym-vsehoschopni-poradali-ovci-bal pomocníkem při anémii, vysokém krevním tlaku nebo vysokému krevnímu cukru.Zátiší s kokosem
Bio kokosové mléko je vyráběno za studeného lisování nadrobno nasekaných kousků kokosové dužiny. Tím je zaručeno, že se do produktu dostane jen to opravdu nejlepší.
Kromě toho, že si můžete vychutnat tento lahodný nápoj z plechovky, můžete ho použít také při vaření. Ať už jím nahradíte mléko běžné, například ve sladké kuchyni, nebo připravíte autentický asijský pokrm. Kokosové mléko má zkrátka nespočet využití.Snídaně z kokosu
Na stránce nakliceno.cz naleznete jen ty nejkvalitnější produkty v bio kvalitě, které vás příjemně překvapí nejen svou, již zmíněnou kvalitou ale také příznivou cenou. Vybrat si můžete z mnoha velikostí. Ke každému nákupu navíc dostanete jako dárek oříškovou tyčinku a semínka stromů, které si můžete zasadit třeba na zahradě. Svým nákupem navíc podpoříte výsadbu stromů po celé České republice.
Díky obsahu zdravých tuků navíc přispíváte svému zdraví a zároveň nenabíráte na váze. Kokosové mléko také obsahuje kyselinu laurovou, která zvyšuje imunitu.
Dopřejte si jedinečně chutné kokosové mléko a udělejte tak něco pro své zdraví a životní prostředí