Pořídili jste si bydlení v Praze 6, nebo jste byt dokonce získali v dědickém řízení? Pak vám můžeme pouze gratulovat, protože šestý pražský obvod patří k těm nejkrásnějším a nejzajímavějším. Co vám může nabídnout?

Nádherné vyhlídky směrem na Vltavu od sídliště Baba, zajímavé členité terény v Přírodním parku Šárka-Lysolaje, úžasné cyklotrasy pro každodenní projížďky na kole, přehradu Džbán, jakožto přírodní koupaliště, plavecký bazén v šáreckém údolí mezi smrkovým porostem a také ruzyňské letiště, které máte v případě odletu na dovolenou doslova při ruce, a můžete i mezi Tuchoměřicemi a Přední Kopaninou pozorovat přistávající letouny.

instalatér zasahuje

Možná, že si tu nebudete připadat ani v Praze, protože Divoká Šárka je natolik rozsáhlá a členitá, že vám bude připadat, jako horský terén.

Když vám vaše rozjímání v bytě překazí ucpaný záchod

Máte-li v bytě jedinou toaletu, a ta se vám po spláchnutí zaplní vodou až po okraj, a nemá se k tomu, aby plynule odtékala, většina lidí na vašem místě alespoň znejistí a začne přemýšlet nad tím, kam si uložila gumový zvon. Ten si obvykle dokáže poradit s většinou podobných situací, a je to skutečně pomůcka k pohledání.

instalatér při práci

Jenže ne vždy zvon zabere, a odpad stále neodtéká, i když se snažíte sebevíc přitlačit. Fyzická síla někdy skutečně nepomáhá, pokud je ucpávka v delší vzdálenosti od toalety, zejména jde-li o problém v kanalizační soustavě. A na ni jsou pak vaše triky krátké a tehdy je čas volat v Praze 6 instalatéra Kanalizace instalatéři.

Instalatéři se věnují mimo jiné i čištění odpadů a kanalizací, ovšem nikoli jako amatéři, nýbrž profesionálním způsobem. Využívají různé metody, např. tlakovou vodu nebo mechanické frézy, potřebné v situacích, kdy kanalizaci zanese prorostlý kořenový bal stromů a keřů nebo silné nánosy bahna, štěrku a kamení. Vyčištění kanalizační přípojky a odpadů ve vašem domě se provádí i v rámci havarijního servisu, je tedy možné volat instalatéry na tyto závady prakticky kdykoli.